Pomoc / FAQ

Wysyłka & Dostawa

Wysyłki realizujemy bezpośrednio po zakupie wybranego produktu w naszym sklepie za pośrednictwem wybranych firm kurierskich w terminie 2-5 dni roboczych.

Dostawa następuje w ciągu 24 godzin od przekazania przesyłki firmie kurierskiej.

Wymiana & Zwrot

W przypadku stwierdzenia wady lub dostawy towaru niezgodnego z zamówieniem, zamówiony towar podlega wymianie w ciągu 14 dni od dostawy.

W przypadku zwrotu zakupiony towar należy wysłać na nasz adres w ciągu 14 dni od daty zakupu bez konieczności podania przyczyny. Proszę zwrócić uwagę, że tylko nowy nieużywany towar podlega zwrotowi. Jeśli towar został użyty, zwrot nie zostanie przyjęty.

FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych pytań.

Ulga i efekt jest odczuwalny bezpośrednio po założeniu podkładki pod siodło, zarówno dla konia jak i dla jeźdźca. Jeśli koń ma długotrwałe bóle pleców do znaczącej poprawy jest potrzebny czas, aby plecy mogły się zregenerować. Zazwyczaj po 14 dniach stosowania Zozira Pad Protector następuje znaczna poprawa, a pełny efekt uzyskujemy po około miesiącu.

Jeśli jest problem z oceną jaka podkładka będzie najbardziej optymalna, proponujemy wybrać wersję standardową lub prosimy o przesłanie maila lub telefon w celu omówienia potrzeb i oczekiwań. Jest możliwość aby nasz technik wykonał dobór podkładki indywidualnie. W niektórych przypadkach trzeba wykonać podkładkę na zamówienie w wersji indywidualnej. Jest to opcja dodatkowo płatna.

Tak, jednak obecnie są dostępne tylko na indywidualne zamówienie. W razie takiej potrzeby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. W przyszłości takie podkładki będą dostępne w naszym sklepie internetowym do wyboru jako opcja.

Tak, są dostępne 2 rozmiary. Obecnie w naszym sklepie dostępny jest wyłącznie rozmiar „Standard”. Pasuje na większość koni i siodeł. Niebawem będzie dostępna większa wersja dla siodeł 18″ i większych jednak na ten moment jest ona dostępna wyłącznie na indywidualne zamówienie.

Tak, jednak obecnie tylko na zamówienie. Wersje i rodzaje podkładek będziemy sukcesywnie rozbudowywać i pewnie niebawem również podkładki ujeżdżeniowe pojawią się w naszej ofercie jako opcja.